Sena regelt de naburige rechten van artiesten en producenten.
Klachten- en Geschillenregeling Rechthebbenden
Onze medewerkers doen vanzelfsprekend hun uiterste best om uw vragen en opmerkingen correct af te handelen. Helaas kan er toch een situatie ontstaan waarmee u niet tevreden bent. Dan is een correcte en snelle afhandeling belangrijk. Wij maken u daarom graag attent op het volgende:
Klachten
Een klacht is een opmerking met betrekking tot een administratieve handeling. U kunt uw klacht richten aan de helpdesk:
Sena
T.a.v. Helpdesk Repartitie
Postbus 113
1200 AC Hilversum
Of per e-mail: helpdesk@sena.nl
Afhandeling
Na ontvangst van uw klacht, ontvangt u binnen een week een ontvangstbevestiging. Sena streeft ernaar uw klacht binnen een termijn van drie weken, doch uiterlijk binnen twee maanden na ontvangst, af te handelen.
Geschillencommissie
Voor een correcte afhandelingen van geschillen, die mochten rijzen naar aanleiding van het Repartitiereglement, is de Sena Geschillencommissie in het leven geroepen.
De meest gerede partij in het geschil kan schriftelijk een verzoek tot behandeling van het geschil indienen bij de Geschillencommissie:
Secretariaat Sena Geschillencommissie
Postbus 113
1200 AC Hilversum
De Geschillencommissie beslist bij wege van bindend advies, tenzij één van de partijen binnen een maand na indiening van het verzoek, de voorkeur aangeeft om het geschil door de rechter te laten beslechten.
Voor meer informatie over de Geschillencommissie verwijzen wij u naar artikel 6 van het Algemeen Repartitiereglement.
